Biz Kimiz

UVVAM

Dünya Dalgıçlarını Bir araya getiren sosyal dalış platformudur, amacı deniz ekosisteminin korunması, tanınması ve bu alanda faaliyetler yürütülmesine öncü olmak,
dalışı 7’den 70’e herkese tanıtmak ve sevdirmek, dünya üzerindeki tüm dalgıçların birbirini çok rahat bir şekilde bulmasını iletişim kurabilmesini ve bilgi alışverişinde bulunmasını sağlar.

Tüplü Dalış, Serbest Dalış, Sualtı Sporları, Fotoğraf ve Videoculuğu, Tehlikeli Türlerle Mücadele, Sualtı Biyolojisi ve Ekosistemi, Sanayi Dalgıçlığı, Sualtı Sağlığı
gibi bir çok alanda ve branşta bilgi paylaşımı olanağı vererek tüm dalgıçların bilgiye ve branşlarındaki insanlara daha hızlı ulaşmasını hedefler.

Uvvam.com‘a Adınız ve Soyadınız ile üye olup branşınız ve uzmanlık alanınızı, hangi dalış kurumundan kaç yıldız brove aldığınızı kutucuklarla seçip dalışla ilgili yürüttüğünüz tüm video ve fotoğrafları yükleyebilirsiniz,
Ayrıca Türkiye başta olmak üzere dünya genelinden dalış arkadaşı ekleyebilir sohbet edebilirsiniz, kendi sualtı ekbinizi kurabilir, eğer ekibiniz varsa kendinize özel grup açıp programlarınızı yapıp çevrenizle paylaşabilirsiniz.

Uvvam Ekibi tarafından onaylanan profiller (Mavi Tik) ‘gerçek belgeli dalgıç’ onayı alır bu da sistemimizin çok düzgün işlemesine olanak sağlarken bizi dışarıdan izleyenler için ön bilgi sunar.
Mavi Tik almak için sadece lisansınızı göstermeniz yeterli olacaktır.

Siz değerli dalgıçlarımızın Uvvam’a katılarak, kendi uzmanlık alanlarında paylaşımlar yapıp denizlerimize ve dalgıçlara faydalı bilginin aktarılmasına yardımcı olmasını temenni ederiz.

İyi Dalışlar Dileriz;

WWW.UVVAM.COM
(Dünya Dalgıçları Platformu)

Uvvam

BEDAVA
İNCELE